Kredyt gotówkowy

Potrzebujesz szybkiej gotówki?

Wypełnij formularz, oddzwonimy!

bez ukrytych kosztów

Dlaczego powinieneś wybrać naszą ofertę?

Prosto

Znalezienie oferty za pośrednictwem naszego serwisu jest bardzo proste. Wystarczy wypełnić formularz, a w ciągu kilku minut nasz konsultant oddzwania z konkretną ofertą.

Szybko

Rozmowa z konsultantem przebiega szybko, dzięki czemu nie tracisz czasu na bezowocne rozmowy. W ciągu 10 minut dowiadujesz się, czy zostanie Ci przyznany kredyt czy też nie.

Uczciwie

O wszystkich kosztach kredytowych informujemy Klientów podczas rozmowy telefonicznej. Zależy nam, by każdy Klient był nie tylko zadowolony, ale i świadomy.

Poznaj opinie klientów

Alina, 28 lat

Słupsk

Potrzebowałam szybkiego kredytu gotówkowego, a nie miałam żadnego żyranta, który mógłby potwierdzić moją zdolność do płacenia rat. Znalazłam ofertę na Arrow FInance, z niskimi ratami. Jestem zadowolona.

Wnuk pomógł mi znaleźć ofertę szybkiego kredytu gotówkowego na tej stronie. Raty są dość niskie, a gotówkę, której potrzebowałem, dostałem w ciągu 2 dni.

Białystok

Wojciech, 62 lata

Kredyt gotówkowy jeszcze dziś!
Wypełnij formularz

Przykład reprezentatywny: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla oferty pożyczek wynosi 164,00%. Okres obowiązywania umowy: 3 mies., całkowita kwota pożyczki: 1 000,00 zł. Całkowity koszt pożyczki spłacanej w równych ratach: 474,18 zł, całkowita kwota do zapłaty: 1 474,18 zł. Spłata następuje w 3 równych ratach. Kalkulacja została dokonana na dzień 20 lipiec 2021 roku na reprezentatywnym przykładzie. Minimalny i maksymalny okres spłaty: min. 3 mies., max. 3 lata. Maksymalne RRSO: 8,00%. Koszty pożyczek i kredytów wskazane są na podstronach instytucji finansowych promowanych przez arrow-finance.pl. Reprezentatywny koszt pożyczki znajduje się na podstronach ofert pożyczkowych i kredytowych na stronach firm udzielających finansowania.


Podmiotem prowadzącym stronę arrow-finance.pl jest Confronter sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Dunikowskiego 10 w Gliwicach, 44-100, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000562090, NIP 7010489213 (Właściciel serwisu). Serwis umożliwia nawiązanie kontaktu z konsultantem Właściciela serwisu w celu uzyskania informacji o ofertach produktów i usług pochodzących od partnerów handlowych Właściciela serwisu drogą telefoniczną lub e-mailową. Użytkownik przyjmuje do wiadomości, iż wypełnienie formularza kontaktowego z zaznaczeniem odpowiednich klauzul zgód na przetwarzanie danych osobowych użytkownika jest tożsame z akceptacją Polityki prywatności. Korzystanie z serwisu jest całkowicie bezpłatne. Rozmowy telefoniczne prowadzone z pracownikami biura obsługi klienta Właściciela serwisu są nagrywane. ArrowFinance to nowoczesna porównywarka finansowa. Dzięki nam szybko i bezpłatnie porównasz najlepszy kredyt, konto, ubezpieczenie, lokatę czy platformę inwestycyjną na rynku forex. Wiążące warunki umowy są przedstawiane przez właściwą instytucję finansową oraz Bank w trakcie zawierania umowy.